Fenjeraš se raspucao u Nirnbergu, Hajdenhajm hoće u elitu

Bundesliga 4. feb 202221:17 > 21:39
Hajdenhajm 1. FC Heidenheim - FC St. Pauli: v.l. Christian Kühlwetter, Tobias Mohr, Stefan Schimmer alle 1. FC Heidenheim Jubel Tor 1:0 Mohr. *** 16 10 21 1 FC Heidenheim FC St Pauli Germany, Heidenheim, 16 10 2021, Football, 2 Bundesliga, 1 FC Heidenheim FC St Pauli v l Christian Kühlwetter, Tobias Mohr, Stefan Schimmer all 1 FC Heidenheim cheering goal 1 0 Mohr16.10.21 1. FC Heidenheim - FC St. Pauli Deutschland, Heidenheim, 16.10.2021, Fussball, 2. Bundesliga, 1. FC Heidenheim
Guliver image

Fudbaleri Hajdenhajma i Ingolštata zabeležili su pobede u prvim utakmicama 21. kola Cvajte, druge nemačke lige.