Herta došla do prvih bodova, Serdar junak

Bundesliga 12. sep 202119:30 > 20:18 0 komentara
Suat Serdar
Frederic Scheidemann/Getty Images

Fudbaleri berlinske Herte slavili su kao gosti protiv Bohuma u meču četvrtog kola nemačke Bundeslige rezultatom 3:1 (2:0).

Bili su ovo prvi bodovi za Berlince u novoj sezoni, pošto su u uvodna tri meča šampionata poraženi od Kelna, Volfzburga i Bajerna. Bohum ostaje na tri boda posle prva četiri kola, stekli su ih trijumfom nad Majncom u drugom kolu.

Bundesliga:

Poveli su gosti u 37. minut preko Suata Serdara, a bivši napadač Šalkea bio je strelac i u 43. minutu za 2:0. Coler je smanjio u 59. minutu, a Maolida u 78. donosi konačnih 3:1 za Hertu.

Srpski internacionalci Erhan Mašović i Miloš Pantović nisu ulazili u igru sa klupe u poraženom taboru.

U narednom kolu Bohum ima težak zadatak jer će u Minhenu gostovati šampionu Bajernu, dok Herta u prestonici dočekuje Grojter Firt.

Utakmice nemačke Bundeslige pratite u direktnim prenosima na kanalima Sport kluba.