Neiskorišćen penal i poraz Ajntrahta od Bohuma

Bundesliga 24. okt 202121:30 0 komentara
Filip Kostić
Alex Grimm/Getty Images

Fudbaleri Bohuma savladali su na svom terenu Ajntraht iz Frankfurta sa 2:0 u meču devetog kola Bundeslige.

Bohum je ostvario drugu uzastopnu pobedu u nemačkom prvenstvu.

Već u trećem minutu su poveli domaći, kada je Dani Blum poslao loptu u gil.

Samo nekoliko minuta kasnije Ajntraht je imao priliku da dođe do izjednačnja, pošto je VAR potvrdio da je jedan igrač Bohuma igrao rukom u kaznenom prostoru.

Gonsalo Pasiensija je šutirao sa bele tačke, ali je Manuel Rajman lagano zaustavio njegov pokušaj.

Bohum je preuzeo inicijativu u nastavku, imao je nekoliko vrlo dobrih šansi, a pobedu domaćih je potvrdio u drugom minutu sudijske nadoknade Sebastijan Polter.

Erhan Mašović je odigrao ceo meč za pobednički tim, dok je Filip Kostić svih 90 minuta bio u sastavu Ajntrahta.

Bohum je 14. na tabeli sa 10 bodova, dok je ekipa iz Frankfurta na 15. mestu sa osam.