Sadio Mane povređen 13 dana pre početka SP u Kataru

Bundesliga 8. nov 202222:10 0 komentara
Sadio MANE (Bayern Muenchen), verletzt, Verletzung. Fussball 1. Bundesliga Saison 2022/2023, 14.Spieltag, Spieltag14, FC
Guliver image

Reprezentativac Senegala Sadio Mane napustio je teren već u 20. minutu meča između Bajerna i Verdera.

Povrede i SP

Bavarci su u Minhenu ugostili tim iz Bremena u meču 14. kola Bundeslige, ubedljivo vode na poluvremenu, ali loša vest kako za prvaka Nemačke još više za Senegal je povreda sjajnog napadača.

Mane je morao da napusti teren već posle 20 minuta i to samo 13 dana pre početka Svetskog prvenstva u Kataru. Da li će to biti baksuznih 13 dana za ovog fudbalera i njegov nacionalni tim?

Iskusni 30-godišnji Senegalac izašao je iz igre pri rezultati 2:1, a do kraja poluvremena Bajern je povećao prednost na 4:1.

Ostaje da se vidi koliko je ozbiljna povreda Manea. On je ove sezone stigao u Bajern iz Liverpula.

Senegal je na Svetskom prvenstvu u grupi sa domaćinom Katarom, Ekvadorom i Holandijom. Prvi meč igra 21. novembra protiv Holandije.