Union pobedio – napokon

Bundesliga 19. mar 202317:24 0 komentara
Rani Kedira
Photo by Maja Hitij/Getty Images

Fudbaleri Union Berlina pobedili su Ajntraht Frankfurt sa 2:0 (0:0) u prvoj nedeljnoj utakmici 25. kola Bundeslige.

Tim iz glavnog grada tako je upisao pobedu posle četiri bundesligaška meča bez trijumfa i treći je na tabeli sa 48 bodova. S druge strane, Ajntraht nije slavio na poslednjih sedam gostovanja.

Bundesliga:

Nije bilo lako, naročito je u prvom poluvremenu Ajntraht imao prilike preko Kamade, Kolo Muanija i Borea.

Domaći dolaze do prednosti u 53. minutu, kada se Rani Kedira posle kornera Knohea izborio za prostor unutar peterca i zakucao loptu u gol.

Kevin Behrens u igru je ušao u 67. minutu, a osam minuta kasnije izborio se za loptu protiv neodlučne odbrane gostiju, da bi udarcem iskosa sa leve strane savladao Trapa, kojem je lopta prošla kroz noge.

Srpsi fudbaler Miloš Pantović ušao je u igru u 86. minutu za domaće.