Kedira: Imam dobar osećaj

Valerio Pennicino/Getty Images

Fudbaler Juventusa Sami Kedira rekao je da njegov tim može da bude zadovoljan pobedom nad Portom u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

‚Stara dama‘ je slavila sa 2:0 na gostovanju u Portugalu, postigla je dva gola u roku od tri minuta, a posao joj je bio olakšan od 27. minuta, kada je domaćin ostao sa desetoricom igrača na terenu.

Verujem da možemo da budemo srećni ove večeri. Ovo je dobar rezultat. Posle crvenog kartona, jednostavno smo morali da pobedimo. Odigrali smo 90 minuta kontrolisano i strpljivo. Zadovoljni smo ovim rezultatom, ali za tri nedelje moramo da budemo oprezni jer su oni sada ljuti. Znamo da je fudbal lud i da sve može da se desi svašta. Nekada imate osećaj, a ja ove sezone imam zaista dobar osećaj“, rekao je Kedira.

Revanš meč između Juventusa i Porta igra se 14. marta u Torinu.