Milner: Nismo dobro krenuli i kažnjeni smo

Champions League 6. nov 201821:29 > 21:30
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Fudbaler Liverpula Džejms Milner rekao je posle poraza od Crvene zvezde u Ligi šampiona da je svestan da njegov tim sada mora da pobeđuje da bi prošao dalje.

Crveno-beli‘ su slavili protiv Liverpula rezultatom 2:0 golovima Milana Pavkova u prvom poluvremenu i tako ostvarili prvi trijumf u Ligi šampiona otkako se ona igra u sadašnjem formatu. Za izabranike Jirgena Klopa to je bio drugi poraz ove sezone, a jedini prethodni doživeli su od Napolija, takođe u elitnom takmičenju.

Povezano

Smatram da smo stvorili veliki broj šansi. To što ih nismo iskoristili je i problem. Prošle sezone smo postizali golove, a sada to ne činimo. To se dešava“, istakao je Milner.

Utakmica je odigrana na prepunom stadionu „Rajko Mitić“, a Milner je pohvalio atmosferu koju su stvorili navijači šampiona Srbije.

Bila je ovo lepa atmosfera. Dugo nisu igrali u ovom takmičenju, tako da je bilo jasno da će ovo biti velika utakmica. Mi moramo da pobeđujemo sada. Znamo da možemo da pobedimo Pari Sen Žermen i Napoli“, naglasio je Milner.

Engleski fudbaler je naglasio da je njegov tim najviše koštao loš početak utakmice, posle kojeg je uspeo da se trgne, ali to nije bilo dovoljno.

Imali smo probleme na celom terenu. Nismo dobro krenuli, a kada se tako nešto desi, bivate kažnjeni. Dobro smo reagovali u drugom poluvremenu. Borili smo se do kraja, ali ne smemo da dajemo rivalima priliku da bolje uđu u utakmicu u ovom takmičenju“, rekao je fudbaler Liverpula.

Liverpul na čelu grupe C ima šest bodova, jedan manje od Napolija, a dva od Pari Sen Žermena i Crvene zvezde, s tim što Napolitanci i ‚Sveci‘ imaju po utakmicu manje.