"Korektan početak, nismo iskoristili šanse…"

Champions League 26. nov 201923:20 > 23:23
Srdjan Stevanovic, Getty Images Sport

Vezni fudbaler Crvene zvezde Njegoš Petrović bio je utučen posle poraza od Bajerna, ali i zadovoljan što će njegova ekipa u Pireju imati šansu da izbori proleće u Evropi.

Bavarci su na stadionu ‘Rajko Mitić’ deklasirali sprskog prvaka rezultatom 6:0, uz četiri postignuta gola Roberta Levandoivskog.

„Mislim da smo korektno ušli u utakmicu, nismo iskoristili naše šanse… Potom smo primili gol, ali smo se držali u prvom poluvremenu. Na startu drugog poluvremena imali smo korektne situacije, a onda su oni iskristili sve naše greške i rezultat je bio takav kakav je bio,“ rekao je Petrović i nastavio:

Moglo je bolje i više. Želeo bih da se zahvalim predivnoj publici koja nas je i pored takvog rezultata sve vreme bodrila. Nadam se da ćemo im u Grčkoj vratiti za sve.

Crveno-beli 11. decembra protiv Olimpiajkosa igraju meč odluke. Bod im je dovoljan da obezbede mesto u nokaut fazi Lige Evrope.

Sreća po nas što je Totenhem pobedio. Idemo u Atinu da damo sve od sebe, za sve ljude koji su nam pružili podršku večeras. Nadam se da ćemo uspeti da obezbedimo proleće u Evropi,“ naglasio je Petrović.