Dinamo Brest izbacio Astanu i učinio uslugu Zvezdi!

Champions League 18. avg 202019:57 > 22:37
Print screen/SK

Ekipa makedonskog Sileksa eliminisana je u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Šampiona od Karabaga iz Azerbejdžana rezultatom 4:0.

Sileks u Evropi ove sezone igra umesto suspendovanog Vardara, a svoj put u najjačem takmičenju završili su već na prvom koraku.

Domaći tim poveo je u 11. minutu pogotkom Španca Hamija Romera.

Drugi pogodak delo je fudbalera sa Haitija, Guerera, a u akciji je učestvovao i srpski fudbaler Uroš Matić

Guerer je u 50. minutu ponovo pogodio, pa je meč praktično bio rešen, a konačan rezultat postavio je Emreli deset minuta pre kraja.

Karabag će u narednoj rundi na boljeg iz meča Šerif – Fola Eš.

U utakmici u kojoj je viđeno čak devet golova, Dinamo iz Bresta eliminisao je ekipu Astane. Bilo je 6:3.

Belorusi su na taj načini učinili uslugu Zvezdi, koja će zbog ispadanja Astane biti nosilac u trećem kolu.

Legija Varšava srpskog trenera Aleksandra Vukovića je sa 1:0 izbacila Linfild. Naredni protivnik biće im bolji iz duela Ararat – Omonija.

Seltik je imao lakši trening protiv Rejkjavika na svom terenu – bilo je 6:0, po tri gola je škotski šampion postigao u oba poluvremena.

Sada čeka pobednika meča Ferencvaroš – Jurgorden.