Nagelsman: Za nedelju dana opet će sve biti u redu

Champions League 19. avg. 20200:31 > 0:35
David Ramos, Getty Images

Trener Lajpciga Julian Nagelsman svestan je da je njegova ekipa podbacila u polufinalu Lige šampiona protiv PSŽ.

Povezano

Sveci su u Lisabonu pobedili nemačkog predstavnika rezuzltatom 3:0 i u nedelju će za prvi trofej u LŠ igrati protiv boljeg iz meča Bajern – Lion koji je na programu u sredu u 21 čas.

„PSŽ je zaslužio kartu za finale. U prvih 10-12 minuta napravili smo dobar posao, stvarali šanse. Posle drugog primljenog gola bilo je mnogo teško vratiti se u igru, pogotovo jer je PSŽ odlična ekipa. Teško je prihvatiti poraz, ali to je fudbal,“ rekao je Nagelsman i nastavio:

U prvih 10 minuta imali smo tri ili četiri dobre šanse i dve od tri velike greške. Kad smo primili drugi pogodak samopouzdanje naših igrača je opalo. Na kraju je bilo pitanje karaktera. U u drugom poluvremenu smo dobro prošli.

Mladi trener je naglasio da je sada teško razmišljati o sjajnoj sezoni Lajpciga u Ligi šampiona.

Ali za nedelju dana sve će opet biti u redu. Mlada ekipa odlično se predstavila u takmičenju, a to ćemo pokušati i sledeće sezone,“ rekao je Nagelsman.