Španski mediji: Noćna mora pre El Klasika

Champions League 22. okt. 202010:14 > 10:16
Reuters, Juan Medina

Ukrajinski Šahtjor je u Madridu šokirao Real Madrid pobedivši rezultatom 3:2 u meču B grupe Lige šampiona.

Gosti su već nakon prvog poluvremena vodili 3:0, Real je u nastavku postigao dva brza gola, a sudijskoj nadoknadi i treći, koji je poništen zbog ofsajda, pa je Šahtjor mogao da započne slavlje.

Svaki dan je gori”, piše na naslovnoj strani španske „Marke”, koja je kritikovala predstavu „Kraljevskog kluba”.

Real Madrid je u slobodnom padu pre „El Klasika” sa Barselonom, nakon još jednog neverovatnog prvog poluvremena i nedovoljno dobrog drugog, a Zidan je priznao da je kriv„, stoji još u tekstu.

U sličnom tonu piše i „Sport”, a „Mundo Deportivo” donosi naslov „Noćna mora pre El Klasika”.

Zidan je uveo zvezde u drugom poluvremenu, koje je čuvao za Barselonu, ali nije bilo dovoljno„, prenosi katalonski list.