Kamera uhvatila Benzemu: Nemoj njemu da dodaješ!

Champions League 28. okt 202014:36 > 14:39
Fran Santiago/Stringer/Getty Images

Fudbaleri madridskog Reala bili su veoma blizu poraza u drugom kolu grupne faze Lige šampiona u utorak uveče, a jedva izboreni bod protiv Borusije Mehengladbah otkrio je i „pukotine“ u mešuljudskim odnosima u redovima velikana iz španske prestonice.

Real je do 87. minuta gubio sa 2:0, ali je u trećem minutu sudijske nadoknade Kazemiro postigao gol za 2:2.

Kamera iz tunela zabeležila je razgovor dvojice Francuza – iskusnog napadača Karima Benzeme i levog beka Ferlana Mendija. Benzema je na francuskom govorio sunarodniku o tome da bi u igri trebalo da „preskoči“ jednog saigrača, a mediji navode da je mislio na maldog Brazilca Vinisijusa Žuniora.

Brate, nemoj njemu da dodaješ. Kunem se u majku, on igra protiv nas“, može se čuti kako Karim Benzema govori Mendiju.

Real je Kazemirovim pogotkom izbegao četvrti uzastopni poraz u evropskim takmičenjima, što bi bio neslavan rekord u klupskoj istoriji.

Naredni meč „beli“ igraju u La Ligi u subotu 31. oktobra, a rival će im na domaćem terenu biti ekipa Ueske – prenos gledajte na Sport klubu.