Fabinjo o prvom golu: Video sam da je Mane bio u ofsajdu

Champions League 3. maj 202223:32 > 23:32 0 komentara
Fabinjo Viljareal Liverpul Liverpool's Fabinho celebrates scoring their first goal with teammates Champions League - Semi Final - Second Leg - Villarreal v Liverpool
REUTERS/Pablo Morano

Brazilac Fabinjo je golom u 62. minutu najavio preokret Liverpula protiv Viljareala...

Povezane vesti

Fudbaleri Liverpula prvi su finalisti Lige šampiona pošto su i u revanš meču u Španiji pobedili tim Viljareala sa 3:2.

Gubio je engleski tim sa 2:0 posle prvog poluvremena, ali je Fabinjo uspeo da savlada golmana Ruljija poslavši loptu kroz noge argentinskom čuvaru mreže.

„Prva misao mi je bila da progiram Manea u petercu, ali sam video da se nalazio u ofsajdu. Tada sam odlučio da šutiram i ispalo je najbolje moguće. Presrećan sam zbog tog pogotka“, rekao je Brazilac posle meča.

Liverpul će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Real Madrid – Mančester Siti. U prvoj utakmici ova dva tima pobedili su Englezi sa 4:3. Revanš je u sredu u Madridu.

Finale je na programu 28. maja na stadionu Francuska u Sen Deniju.