„Ne bismo se bunili da smo pobedili 6:3, napad mora bolje“

Champions League 8. apr 20210:29 > 0:56 7 komentara
Thomas Muller
Alexander Hassenstein/Getty Images

Fudbaleri Bajerna poraženi su prvi put u Ligi šampiona otkad je ekipu preuzeo Hansi Flik – bolji od Bavaraca bili su fudbaleri Pari Sen Žermena, a posle utakmice ofanzivac nemačkog tima Tomas Miler je izjavio da je Bajern „pucao sebi u nogu“.

LŠ:

Miler je bio strelac gola u 60. minutu kada je posle Kimihove asistencije poravnao na 2:2. Ipak, u 68. minutu Embape je doneo pobedu francuskom timu.

Moramo da dajemo više golova. Uvek može da se govori o odbrani, ali mislim da nikome ne bi bilo žao da smo pobedili sa 5:3 ili 6:3. Uspeli smo da ’pucamo sebi u nogu’. Sada moramo da jurimo razliku“, rekao je posle meča Tomas Miler.

Mogli smo da završimo sa drugačijim rezultatom. Sa prilikama koje smo imali, mogli smo da ostvarimo veoma lepu prednost pred revanš“, izjavio je trener Bajerna Hansi Flik.

Revanš u Parizu je na programu sledeće nedelje.