Ronaldov pečat na preokret: Đavoli od 0:2 do 3:2!

Champions League 20. okt 202122:54 > 23:01 13 komentara
Cristiano Ronaldo
Naomi Baker/Getty Images

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su Atalantu kod kuće posle velikog preokreta rezultatom 3:2 u trećem kolu grupe F Lige šampiona. Crveni đavoli su gubili sa 2:0 na poluvremenu, ali su u nastavku postigli tri gola, uključujući i pobedonosni Kristijana Ronalda u završnici.

I drugi trijumf Junajteda u elitnom takmičenju ove sezone viđen je posle dramatičnog preokreta. Ponovo je čovek odluke bio Ronaldo. U prošlom kolu je savladan Viljareal pogotkom Portugalca u nadoknadi (2:1), a sad je Kristijano u 81. minutu stavio pečat na još jednu noć za pamćenje krcatog Old Traforda i beg na prvo mesto tabele sa šest bodova.

Atalanta je golovima Marija Pašalića u 15. i Meriha Demirala u 29. stekla velikih 2:0 uoči drugog poluvremena, kao posledica velikih grešaka u defanzivi domaćina.