Unai Emeri: Nateraćemo Liverpul da u revanšu mnogo više pati

Viljareal Liverpul Emeri Liverpool's Luis Diaz in action as Villarreal coach Unai Emery reacts Champions League - Semi Final - First Leg - Liverpool v Villarreal
Action Images via Reuters/Carl Recine

Trener Viljareala Unai Emeri kaže da je Liverpul zasluženo pobedio na Enfildu, ali da će u revanšu biti druga priča.

Povezane vesti

Liverpul je u prvoj polufinalnoj utakmici Lige šampiona pobedio na Enfildu sa 2:0. Revanš je već u utorak u Viljarealu.

„Ne možemo da se žalimo niti da prigovaramo na njihovu pobedu, jer su je zaslužili. Prvo poluvreme je bilo dobro u defanzivi, ali nismo ništa uspeli u napadu. Drugo poluvreme su nastavili da nas pritiskaju i zaslužili su da daju gol. Na kraju tih 2:0 je dobar rezultat za njih, za nas naravno nije, ali nastavićemo da sanjamo i pokušamo da mnogo više uradimo na našem stadionu.

Revanš je u već utorak.

„Ta utakmica će biti potpuno drugačija od ove večeras. Veoma je važno na našem stadionu, pred našim navijačima promenimo nešto, možda i taktički. Uverićete se da će oni u revanšu mnogo više patiti nego večeras“, poručio je Unai Emeri.