CFL: Petrovac odoleo Budućnosti

Crna Gora 1. sep. 201822:03 > 22:04
FK Budućnost

Fudbaleri Budućnosti nisu uspeli da stignu do očekivane pobede u poslednjem meču subotnjeg programa. Petrovac je odoleo u glavnom gradu Crne Gore – 1:1.

Sve je rešeno za samo deset minuta igre u prvom poluvremenu. Prvo je Miloš Mijić u petom minutu doveo Budućnost u vođstvo, a samo tri minuta kasnije izjednačio je Halil Muharemović.

Ispostavilo se da je to bio i konačan epilog meča u kojem je Budućnost imala više loptu u nogama, imala je inicijativu, više prilika. Međutim, defanzivna linija Petrovca je uspela da odoli i odnese značajan bod iz Podgorice.

U ostalim mečevima, nije bilo mnogo uzbuđenja ni golova. Dva derbi meča, okršaji Rudara i Lovćena, odnosno Zete i Grblja su završeni bez golova. Iskra je golovima Stefana Miloševića uz dve asistencije Igora Burzanovića pobedila Mornar sa 2:0.

Šesto kolo u nedelju sa početkom u 17 časova u velikom derbiju zatvaraju OFK Titograd i Sutjeska.

ŠESTO KOLO: Iskra – Mornar 2:0, Rudar – Lovćen 0:0, Zeta – Grblja 0:0. Budućnost – Petrovac 1:1. NEDELJA: OFK Titograd – Sutjeska.

TABELA: Titograd 13, Budućnost 11, Iskra 10, Lovćen 9, Sutjeska 8, Petrovac 8, Rudar 7, Grbalj 5, Zeta 3, Mornar 2.