Bokelj šokirao Titograd, Kom dobio Jezero

Crna Gora 10. jul 202022:54 > 22:56
OFK Titograd

Odigrani su prvi baraž mečevi za mesto u elitnom društvu šampionata Crne Gore. Kom je na Zlatici pobedio Jezero iz Plava sa 1:0, a OFK Titograd je u Podgorici poražen od Bokelja sa 1:0.

Golom 36-godišnjeg Neđeljka Vlahovića u četvrtom minutu zaostavnog vremena, fudbaleri Koma pobedili su Jezero iz Plava sa 1:0. Vlahović je u poslednjem napadu doneo veliku prednost svom timu pred revanš, koji se igra 14. jula. Prednost domaćeg terena u revanšu imaće Jezero.

Prednost domaćeg terena u drugom baraž meču imaće Bokelj iz Kotora koji je u glavnom gradu Crne Gore, protiv OFK Titograda slavio sa 1:0. Kotorani su prvo poluvreme rešili u svoju korist golom Srđana Boškovića.

U nastavku, izabranici Zorana Govedarice, fudbaleri OFK Titograda su nastojali da stignu do izjednačenja, imali su inicijativu, ali je odbrana Kotorana uspela da zaustavi sve napade rivale, pa Bokelj koji je pre dve godine bio jako blizu gašenja, sada ima realne izglede da stigne do elitnog društva.