Petrovčani šokirali Podgoričane u samoj završnici

Crna Gora 15. okt 202120:18 0 komentara
FSCG

Odigrana je prva utakmica 11. kola šampionata Crne Gore u fudbalu, a OFK Petrovac je na svom terenu, posle velike borbe, uspeo da savlada Podgoricu sa 2:1.

Gosti iz glavnog grada Crne Gore vodili su sa 1:0, a strelac je bio Žarko Popović na početku drugog poluvremena. Podgorica je ljubomorno čuvala stečeni kapital, sve do same završnice, kada su Petrovčani, za tri minuta, uspeli da postignu dva gola, za konačnih 2:1.

Prvo je u 81. minutu, nakon kornera Petra Vukčevića, Japanac Keita Suzuki nespretno reagovao i glavom sa prve stative savladao svog golmana, Nikolu Ivezića. Tek što su gosti krenuli sa centra i izveli jedan napad usledio je munjevit kontranapad u režiji rezervista OFK Petrovca. Zaim Divanović je prošao po desnoj strani, sjajno centrirao, a Nikola Zvrko uspeo da zatrese mrežu.