Jojić: Blizu smo da prezimimo, ne odustajemo od prvog mesta

Europa Conference League 4. nov 202121:37 > 21:39 0 komentara
Miloš Jojić FK Partizan Gent
FOTO FK PARTIZAN/ MIROSLAV TODOROVIĆ

Kapiten Partizana na utakmici u Gentu Miloš Jojić rekao je posle nerešenog rezultata da je to i najrealniji ishod derbija B grupe Lige konferencije.

Meč je završen nerešeno 1:1. Crno-beli su poveli sjajnim pogotkom Slobodana Uroševića u 66. minutu, domaćin je izjednačio u 80. minutu.

Znali smo kakva nas utakmica očekuje, po izuzetno teško terenu. Protivnik je napadao, ali smo i mi pravili šanse. Poveli smo 1:0, imao sam osećaj da možemo da zadržimo prednost, međutim, primili smo gol iz centaršuta. Moglo je i drugačije da se završi, ali na osnovu svega viđenog na terenu ovo je verovatno i najrealniji rezultat“, rekao je posle meča Miloš Jojić i dodao:

Milos Jojic FOTO FK PARTIZAN MIROSLAV TODOROVIĆ GENT-FKP-200-04
FOTO FK PARTIZAN/MIROSLAV TODOROVIĆ

Protivnik je bio opasan, igrao je direktan fudbal, napadački, ali smo na kraju podelili bodove. Moramo biti zadovolni, idemo dalje, imamo još dve utakmice do kraja i malo nam još fali da obezbedimo plasman u narednu rundu. To je i cilj, da prezimimo u Evropi. Ali nikaklo ne odustajeno od prvog mesta“, dodao je Miloš Jojić.

Nakon četiri odigrana kola Gent ima deset bodova, Partizan sedam, a Anortozis i Flora po dva. U narednom kolu 25. novembra Partizan gostuje Flori u Talinu.