LK: Nikola Krstović doneo pobedu Dunajskoj Stredi

Dunajska Streda, ekipa koja je uz sjajne partije Nikole Krstovića, stigla do plasmana na evropsku scenu, slavila je protiv Kliftonvila iz Severne Irske sa 2:1, a prednost ekipi Strede pred revanš koji se igra 14. jula na Ostrvu, doneo je upravo Krstović.

Utakmica je donela veliku borbu od prvog do poslednjeg minuta. Sančo je doneo prednost ekipi iz Slovačke u 25. minutu, a samo 120 sekundi kasnije, na semaforu je pisalo 1:1. Strelac je bio Hejl.

U drugom poluvremenu, Nikola Krstović je u 65. minutu pogodio za 2:1. U samoj završnici Dunajska Streda je ostala sa igračem manje na terenu, jer je crveni karton dobio Brahim Momo, ali je uspela da sačuva minimalan kapital pred revanš.

Nikola je nastavio tamo gde je stao prošle sezone, a prošle sezone je nakon sjajnih partija u dresu Dunajske Strede, kao i mlade reprezentacije, dobio priliku da debituje za seniorski državni tim, a zatim je opravdao ukazano poverenje i pokazao da će biti veliko pojačanje i osveženje u periodu koji sledi.

Velika borba se očekuje i u revanšu, a jasno je da će najveća opasnost po gol ekipe iz Severne Iskre biti Nikola Krstović.