Osijek izbacio Poljake, Makedonci ispali, Fejenord jedva

Europa Conference League 29. jul. 202123:37 > 30. jul. 2021 0:17
Podeli:
Osijek - Pogon
JACEK PRONDZYNSKI/FOTOPYK/NEWSPIX.PL --- Newspix.pl PUBLICATIONxNOTxINxPOL 210729JAC032

U revanš meču 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencije fudbaleri Osijeka su u Gradskom vrtu savladali poljski Pogon sa 1:0 (1:0), što im je bilo dovoljno za plasman u narednu rundu, u kojoj će im rival biti bugarski CSKA iz Sofije.

Pogodak vredan prolaska u sledeći krug novog klupskog takmičenja pod okriljem UEFA, u 44. minutu je postigao mađarski reprezentativac Laslo Klajnhajsler, na asistenciju Slovenca Damjana Bohara.

Fudbaleri Škupija poraženi su i u revanšu od Santa Klare. Portugalci će u narednoj rundi kvalifikacija na megdan Olimpiji, koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Savo Milošević.

Rezultati 2. kola

Šahtjor Karagandi – FCSB 1:0 (prvi meč 0:1), penalima 5:4

Liepaja – CSKA 0:0 (prvi meč 0:0), penalima 1:3

Tobol – Hajduk 4:1 (prvi meč 1:3), produžeci

Birkirkara – Olimpija Ljubljana 1:0 (prvi meč 0:1), penalima 4:5

Bodo/Glimt – Valur 3:0 (prvi meč 3:0)

Dinamo Brest – Plzen 1:2 (prvi meč 1:2)

Honka – Domžale 0:1 (prvi meč 1:1)

Kešla – Soči 2:4 (prvi meč 0:3)

Sumgjit – Čukarički 0:2 (prvi meč 0:0)

Vaduz – Ujpešt 1:3 (prvi meč 1:2)

Vorlska Poltava – KuPS 2:3 (prvi meč 2:2), produžetak

Santa Koloma – Hibernijan 1:2 (prvi meč 0:3)

Haken – Aberdin 2:0 (prvi meč 1:5)

Levadija – Dandalk 1:2 (prvi meč 2:2)

Sepsi Sf. Džordž – Trnava 1:1 (prvi meč 0:0), penalima 3:4

Žilina – Apolon 2:2 (prvi meč 3:1)

Arhus – Larne 1:1 (prvi meč 1:2)

Ašdod – Karabag 0:1 (prvi meč 0:0)

BATE Borisov – Dinamo Batumi 1:4 (prvi meč 1:0)

Hapoel Ber Ševa – Arda 4:0 (prvi meč 2:0)

Makabi Haifa – Dinamo Tbilisi 5:1 (prvi meč 2:1)

Milsami – Elfsborg 0:5 (prvi meč 0:4)

Rakov – Suduva 0:0 (prvi meč 0:0), penalima 4:3

Rozenborg – Hafnarfjorfur 4:1 (prvi meč 2:0)

Sivaspor – Petrokud 1:0 (prvi meč 2:0)

Slovačko – Lokomotiva Plovdiv 1:0 (prvi meč 0:1), penalima 2:3

Valerenga – Gent 2:0

Žodino – Kopenhagen 0:5

TNS – Kauno Žalgiris 5:1

Brejdablik – Austrija Beč 2:1

Fola – Šahtjor Soligorsk 1:0

Makabi tel Aviv – Sutjeska 3:1

AEK – Velež 1:0 (prvi meč 0:1), penalima 2:3

Borac Banjaluka – Linfild 0:0 (prvi meč 0:4)

Konahs – Priština 4:2 (prvi meč 1:4)

Fejenord – Drita 3:2 (prvi meč 0:0)

Partizani – Bazel 0:2 (prvi meč 0:3)

Puškaš Akademija – RFS 0:2 (prvi meč 0:3)

Rijeka – Gzira 1:0 (prvi meč 2:0)

Škendija – Riga 0:1 (prvi meč 0:2)

Slask – Ararat Jermenija 3:3 (prvi meč 4:2)

Vojvodina – Panevežis 1:0 (prvi meč 1:0)

Aris – Astana 2:1 (prvi meč 0:2), produžeci

Servet – Molde 2:0 (prvi meč 0:3)

Univerzitatea Krajova – Laci 0:0 (prvi meč 0:1)

Bohemijans – Dudelanž 3:0 (prvi meč 1:0)

Dunajska Streda – Partizan 0:2 (prvi meč 0:1)

Maribor – Hamarbi 0:1 (prvi meč 1:3)

Osijek – Pogon 1:0 (prvi meč 0:0)

Vlaznija – AEL Limasol 0:1 (prvi meč 0:1)

Santa Klara – Škupi 2:0 (prvi meč 3:0)

Parovi 3. kola

Print screen
Komentari

Vaš komentar