Prekid i u Nikoziji, sudija pogođen flašom u glavu

Guliver

Imaće UEFA mnogo posla narednih dana, žestoke kazne očekuju Nicu, Keln i Omoniju.

Meč prvog kola Lige konferencije između Nice i Kelna kasnio je prilično zbog obračuna navijača na tribinama, ali nije to bio jedini veliki incident viđen u četvrtak uveče.

Haotično je bilo i u Nikoziji, gde je na “GSP stadionu” Omonija ugostila moldavski Šerif. Domaći navijači, očigledno nezadovoljni rezultatom, u tom momentu gosti su već vodili sa 2:0, ali i suđenjem, pogodili su flašom prvog sudiju Radeta Obrenovića sredinom drugog poluvremena.

Domaći mogu da budu srećni da je meč priveden kraju, posle prekida od nekoliko minuta. Na kraju su poraženi sa 3:0, ali ih svakako čeka i drakonska kazna UEFA, koja ima nultu toleranciju prema ovakvim događajima.