Janjoš: Velemajstorski gol, ali Sarajevo može dalje

Europa League 30. jun 20170:15 > 0:19
youtube printscreen

Trener Sarajeva Mehmed Janjoš uveren je da njegova ekipa u revanš meču može da nadoknadi dva gola minusa i eliminiše moldavsku Zariju.

Sarajevo je u prvom meču prvog koal kvalifikacija za Ligu Evrope poraženo sa 2:1, a meč je obeležio neverovatan pogodak domaće ekipe sa 50 metara.

„Utakmicu možemo da podelimo u dva poluvremena. U prvom domaćin je postigao dva pogotka i imao je sjajan posed lopte, a mi nismo pronašli rešenje za to. U nastavku smo izvršili dve promene, izašli smo visoko na polje protivnika i mislim da je Sarajevo na kraju zaslužilo nerešen rezultat„, rekao je Janjoš.

On je prokomentarisao i drugi gol Zarije koji je Bojan Pavlović primio sa pola terena.

Ne volim što smo ga mi primili, ali bio je velemajstorski. Prvo poluvreme je završeno. Biće nam teško u Sarajevu. Ne očekujemo nimalo lagano utakmicu jer sam već rekao da su ovo dve podednake ekipe po kvalitetu. Ipak, mislim da imamo velike šanse da prođemo u drugo pretkolo„, istakao je Janjoš uz konstataciju da bi ispadanje već na startu kvalifikacija bilo veliko razočaranje.