Priština ispala, Sent Džozefs prejak

Europa League 2. jul 201921:27 > 21:28
Michael Regan/Getty Images

Fudbaleri Sent Džozefsa plasirali su se u prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su ukupnim rezultatom 3:1 savladali Prištinu u dvomeču preliminarne runde.

U prvom duelu dva tima u Prištini bilo je 1:1, ali je ekipa sa Gibraltara slavila na svom terenu sa 2:0 i tako prošla dalje.

Oba pogotka viđena su u drugom poluvremenu, a njima su prethodila dva crvena kartona gostiju. Bakteši i Dalku su isključeni u 48. minutu, prvi je dobio drugi žuti, a drugi direktan crveni karton.

Brojčanu nadmoć Sent Džozefs je iskoristio u nastavku, pa je u 75. minutu poveo preko Viljara, da bi konačan rezultat postavio Huanfri u 80.

Na kraju su i domaći završili meč nekompletni, pošto je Rohas u 90+3. dobio crveni karton.