Zdjelar: Svi smo podjednako krivi

KK Partizan NIS/Miroslav Todorović

Vezista Partizana Saša Zdjelar istakao je posle poraza od Mančester Junajteda 3:0 u četvrtom kolu Lige Evrope da su ‚crno-beli‘ dobro startovali, ali da se situacija zakomplikovala do kraja prvog poluvremena.

Povezano

Premijerligašu su pobedu doneli Mejson Grinvud, Marsijal i Markus Rašford u 21, 33. i 49. minutu.

Znali smo da su kvalitetan tim. Prvih 20, 25 minuta smo dobro igrali, dobro smo usli meč. Onda smo se povukli i nije bilo lako. Branili smo se, ali su oni koristili svaku našu grešku. Primili smo dva gola i potom nije bilo lako“, istakao je Zdjelar i dodao da ceo tim snosi odgovornost zbog primljenih golova.

Svih 11 igrača brane gol, svi smo podjednako krivi. Mančester je pokazao da je izuzetan tim. Čestitam im na pobedi, mi idemo dalje“.

Partizan u nastavku evropskog takmičenja očekuje duel sa AZ Alkmarom 28. novembra.