Totenhem preokrenuo u Plovdivu, treće kolo sa Škendijom

Europa League 17. sep 202019:56 > 19:59
Catherine Ivill Getty Images Sport

Fudbaleri Škendije plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope i zakazali meč sa Totenhemom koji je eliminisao Lokomotivu iz Plovdiva.

Botosani nisu bili prepreka za Škendiju koja je pobedom 1:0 obezbedila plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Ispostavilo se da je ovaj meč rešen već u drugom minutu kada je gol za Škendiju postigao Besart Ibraimi.

Škendija je od 67. minuta igrala sa desetoricom nakon što je drugi žuti karton dobio veznjak Armend Alimi, ali je uspela da sačuva rezultat koji je vodi dalje.

Škendija u trećem kolu dočekuje Totenhem koji je slavio na gostovanju Lokomotivi iz Plovdiva rezultatom 2:1 i to nakon preokreta i sa dva igrača više.

Na gol se u ovom meču čekalo do 71. minuta kada je Lokomotiva povela preko Minceva.

Međutim, u 79. minutu domaćin je ostao sa dva igrača manje. Karageran je dobio drugi žuti karton, a Aleida direktan crveni nakon faula u kaznenom prostoru i velike svađe sa sudijom.

Hari Kejn je minut kasnije pogodio sa bele tačke za izjednačenje da bi pobedu ekipi Žozea Murinja doneo Ndombele pet minuta pre kraja meča.

Meč Škendija – Totenhem na programu je 24. septembra.