Ivanić zadovoljan remijem: Rival je imao mnogo šansi

Europa League 21. okt 202121:48 > 21:492 komentara
Mirko Ivanić
FK Crvena zvezda

Vezista Crvene zvezde Mirko Ivanić zadovoljan je bodom u duelu sa Mitjilendom u trećem kolu grupe F Lige Evrope - 1:1.

Ivanić je doveo crveno-bele do prednosti u Danskoj u 58. minutu, ali je domaćin uspeo da poravna 20 minuta kasnije i izbegne poraz.

Povezane vesti

Pre svega, mogu da kažem da je dobar rezultat, iako smo poveli sa 1:0, mislim da je protivnik imao dosta šansi u prvom poluvremenu, tako da moramo biti zadovoljni. S obzirom na to da smo imali nekoliko povređenih igrača, mislim da smo ipak odigrali jednu odličnu utakmicu i dali sve od sebe što je najvažnije. U svlačionici smo čestitali jedni drugima„, rekao je Ivanić.

Sjajni vezista se nada da će postići još evropskih golova.

Svaki gol mi znači naravno, kako u Evropi, tako i u prvenstvu. Veliki ulog je u pitanju, igrali smo za prolaz u osminu finalu Lige Evrope i iz tog razloga sam ga emotivno proslavio. Nadam se da će ih biti još„.

Zvezda je imala veliku podršku navijača na severu Evrope.

Naravno, znače nam navijači na svakoj utakmici, jer nas očekuju veoma teški mečevi i u prvenstvu i u Ligi Evrope, tako da nam prija podrška. Nadam se da će u što većem broju doći na Marakanu na sledeću utakmicu protiv Radničkog da zajedno idemo u nove pobede„, zaključio je Ivanić.

Ekipa Dejana Stankovića lider je grupe sa sedam bodova. U sledećem kolu čeka Mitjilend.