Kostićev saigrač Knauf obeležio 1/4 finala Lige Evrope

Ajntraht Knauf Eintracht Frankfurt's Ansgar Knauff celebrates scoring their first goal with Tuta Europa League - Quarter Final - First Leg - Eintracht Frankfurt v FC Barcelona
REUTERS/Kai Pfaffenbach

Fudbaler Ajntrahta iz Frankfurta Ansgar Knauf proglašen je za najboljeg igrača prvih mečeva četvrtfinala Lige Evrope.

Povezane vesti

Ovaj 20-godišnji momak dobru igru na meču protiv slavne Barselone obeležio je fantastičnim pogotkom za vođstvo Ajntrahta u 48. minutu nakon odbijene lopte i kornera koji je izveo srpski reprezentativac Filip Kostić.

U nastavku utakmice Katalonci su uspeli da izjednače i revanš pred svojim navijačima čekaju sa rezultatom 1:1.

Ansgar Knauf je prošao fudbalsku školu Borusije Dortmund, odigrao je i devet ligaških utakmica za žuto-crne pre nego što se ove godine preselio u Frankfurt.

On je iz mešovitog braka, otac mu je poreklom iz Gane, majka Nemica i igra za mladi reprezentaciju Nemačke (U21).