Krunić: Razočaran sam; Zvezda pokazala da je odlična

Europa League 18. feb 202122:38 > 22:39 0 komentara
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Vezista Milana Rade Krunić razočaran je zbog remija sa Crvenom zvezdom (2:2) i ističe da su se crveno-beli izuzetno dobro pripremili za duel.

Prvi meč 1/16 finala Lige Evrope završen je nerešeno, pošto je Milan Pavkov u 90+3. minutu spasao Zvezdu poraza, uprkos igraču manje.

Povezane vesti

Razočarani smo, imali smo prednost od jednog gola i igrača više. Zvezda je pokazala da je odlična ekipa i da je protiv nje mnogo teško igrati, još bi teže bilo da je završeno 11 na 11„, istakao je Krunić i dodao:

Zvezda je pokazala zašto je tu gde jeste. Sve u svemu, bila je dobra utakmica. Bilo bi bolje da je rezultat bio bolji za nas. Oni su se dobro spremili, znali su kako mi igramo… Mi malo patimo kada nam protivnik izađe visoko, bili su agresivni i to je uticalo na nas. I ovaj mali broj navijača dao je krila Zvezdi, dao joj snagu da dođe do tog drugog gola„.

Vezista Sandro Tonali nije nezadovoljan ishodom.

Morali smo bolje da završimo utakmicu. Bili smo na nekoliko minuta od pobede… Dozvolili smo da naprave previše prilika i iz jedne su postigli taj drugi gol. Derbi s Interom? Moraćemo da ostavimo ovo razočarenje po strani. Mada, 2:2 i nije tako loše pred revanš, odgovara nam. Sada se resetujemo i okrećemo derbiju„, rekao je Italijan.

Pre revanša sa Crvenom zvezdom sledećeg četvrtka na San Siru, Milan očekuje Derbi dela Madonina protiv Intera u Seriji A.