Milunović: Idemo u Milano po prolaz

Europa League 18. feb. 202121:36 > 0:134 komentara
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Defanzivac Crvene zvezde Nemanja Milunović ističe da je remi (2:2) realan rezultat u duelu 1/16 finala Lige Evrope protiv Milana.

Crveno-beli su do aktivnog ishoda stigli pogotkom Milana Pavkova u 90+3. minutu utakmice u Beogradu.

Povezane vesti

Nije loše. Ostaje žal za šansama, ali treba biti realan, imali su ih i oni. Mislim da je svako dao svoj doprinos i da je ovaj rezultat realan„, rekao je Milunović.

Nisu najbolje startovali Beograđani, ali su u nastavku prikazali sjajnu igru protiv velikana iz Italije.

Ne dolazi Milan svaki dan u Beograd, mislim da je respekt bio veći nego što treba. I kada smo imali rezultat u deficitu, tražili smo svoje šanse. Žao mi je što kada je gol visio u vazduhu, primili smo taj gol. Pohvalio bih sve, Pavkov je ušao sa klupe i dao gol„.

Revanš u Milanu igra se sledećeg četvrtka.

Idemo tamo da prođemo dalje„, poručio je Milunović.