Biševac nokautirao hrvatskog fudbalera (VIDEO)

Francuska 18. dec 201620:04 > 20:06
Valerio Pennicino/Getty Images

Srpski fudbaler Milan Biševac zaradio je crveni karton u porazu Meca od Kaena sa 3:0 u 18. kolu Lige 1, pošto je nokautirao protivničkog igrača.

Biševac je pesnicom udario hrvatskog napadača Ivana Santinija u 57. minutu u trenutku kada je lopta bila daleko od njih. Sudije su primetile incident i odmah sankcionisale iskusnog srpskog fudbalera, koji se potom našao na udaru javnosti u Francuskoj.

U trenutku kada je Biševac poslat u svlačionicu, Kaen je vodio sa 1:0, a vođstvo je udvostručio upravo Santini četiri minuta pošto je pao na teren. Konačan rezultat u 90. minutu postavio je Pape Sane.

Nekadašnji reprezentativac Srbije je prethodni crveni karton zaradio igrajući za Olimpik iz Liona 2013. godine, u porazu od Remsa.