Liga 1: Marsej za šest minuta srušio Ren

Francuska 18. feb 201719:03 > 19:07
Lars Baron/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Olimpika iz Marseja pobedili su Ren rezultatom 2:0 u prvoj subotnjoj utakmici 26. kola Lige 1 na svom „Velodromu“.

Domaći tim je utakmicu prelomio praktično za šest minuta, pošto je u tom razmaku postigao oba svoja gola.

Klinton N‘Ži je doveo Marsej u vođstvo u 59. minutu, da bi samo pet minuta kasnije Florijan Tovan povisio na 2:0. Ispostavilo se da je tako postavio i konačan rezultat, pošto su mreže do kraja utakmice mirovale, iako su gosti imali šanse barem da ublaže poraz.

Bosanskohercegovački fudbaler Sanjin Prcić odigrao je svih 90 minuta za poraženi tim.

Posle 11. pobede ove sezone, Marsej je ostao na šestom mestu tabele sa 39 bodova, 20 manje od Monaka, dok je Ren na desetoj poziciji sa 33.

Pogledajte sve rezultate Lige 1 i tabelu.