Enži sâm srušio Sporting

Francuska 18. jul 201721:48 > 21:51
Bryn Lennon/Getty Images

Fudbaleri Marseja i Sportinga u utorak su odigrali prijateljsku utakmicu u Evijanu, a francuski tim je rezultatom 2:1 nadigrao portugalsku ekipu.

Francuzi su poveli u drugom minutu utakmice golom Klintona Enžia, koji je tokom leta stigao iz Totenhema.

Olimpik je prednost udvostručio u 52. minutu pogotkom istog igrača, koji je precizan bio posle asistencije Pajea.

Portugalska ekipa je poraz ublažila u 70. minutu. Sa bele tačke precizan je bio bivši igrač Rome i CSKA Seidu Dumbia.

Olimpik ima pet uzastopnih pobeda u pripremnim utakmicama, dok je Sporting pretrpeo treći poraz u isto toliko mečeva.

Portugalski tim sledeći susret igra sa Monakom 22. jula, istog dana Olimpik se sastaje sa Rendžersom.

Marsej krajem meseca igra utakmicu trećeg kola kvalifikacija u Ligi Evrope protiv Ostendea.