Remi Bordoa i Nanta, Jovanović 90 minuta na terenu

Francuska 15. okt 201716:55 > 18:59
Dan Mullan/Getty Images

Fudbaleri Bordoa i Nanta odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) u devetom kolu francuske Lige 1, dok je Monpelje slavio protiv Nice.

Vođstvo gostima pred odlazak na pauzu doneo je Nakulma, koji je iskoristio odbitak i posle gužve u šesnaestercu savladao golmana domaćih.

Izjednačujući gol postigao je u 47. minutu Malkom. On je posle preciznog dodavanja Nikole de Previja i sjajnog prodora po desnoj strani bez mnogo problema poslao loptu u gol i postavio konačan rezultat.

Srpski fudbaler Vukašin Jovanović odigrao je svih 90 minuta za domaći tim, dok 21-godišnji Milan Gajić zbog povrede ramena nije izlazio na teren.

Nant je šesti na tabeli francuskog šampionata sa 16 bodova, a Bordo je na sedmoj poziciji sa bodom manje.

Fudbaleri Monpeljea bili su bolji od Nice 2:0 (0:0) na domaćem terenu.

Gosti su bili koncentrisaniji u napadu tokom čitavog meča, imali veći posed lopte, ali im je nedostajala završnica.

Monpelje je poveo golom Stefana Sesenjoa u 55. minutu, a prednost je duplirao Ajzak Mbenza u 74. minutu i tako postavio konačnih 2:0.

Monpelje je na 11. mestu sa 12 bodova, dok je Nica na 14. poziciji sa dva boda manje.

Pogledajte rezultate i tabelu francuske Lige 1.