Predsednik Marseja 'napao' igrače posle eliminacije!

Francuska 6. jan 201917:33 > 17:36
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Predsednik Olimpika iz Marseja Žak Anri Ejro bio je besan posle poraza svog kluba od Andrezjea u 1/32 finala Kupa Francuske 2:0 (1:0).

Getty Images/Matthias Hangst

Četvrtoligaš je na svom terenu iznenadio velikog favorita koji je u seriji loših rezultata, a neuspeh u duelu sa Andrezjeom posedbno je teško pao ambicioznom vlasniku Olimpika.

Prema navodima La provence Ejro je odmah posle eliminacije iz kupa ljutito otišao u svlačionicu i optužio je igrače da su krivi za poraz.

Isti izvor prenosi da čelnik kluba iz Marseja neće uručiti otkaz treneru Rudiju Garsiji uprkos neočekivano lošim rezultatima.

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić je u finišu meča dobio šansu, ali nije imao značajniji uticaj na igru svog tima.

Marsej je u seriji od sedam utakmica bez pobede u svim takmičenjima (pet poraza i dva remija). Klub se nalazi na šestom mestu na tabeli u prvenstvu Francuske posle 17 utakmica. Pogledajte tabelu Lige 1.

Monako je golom Sila u 2. minutu slavio na gostovanju ekipi Rusiona, koja je od 18. minuta imala igrača manje. Ren je bio bolji od Lensa 2:0, dok je Ren posle penala eliminisao Brest (2:2, 5:4).