Marselj i Monako miroljubivo na Seskovom debiju

Francuska 13. jan 201923:17 > 23:19
Getty Images/Matthias Hangst

Fudbaleri Marselja i Monaka remizirali su u utakmici 20. kola francuske Lige 1 rezultatom 1:1.

Oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Domaći su u vođstvo došli u 13. minutu preko Lopeza, koji je prihvatio odbijenu loptu i sa dvadesetak metara je smestio u donji desni ugao Benaljovog gola.

Na izjednačenje i konačan rezultat čekalo se do 28. kad je Tilemans u šesnaestercu natrčao na loptu i bez problema savladao Mandandu.

Za gostujući sastav je ceo meč odigrao Sesk Fabregas, pridošlica iz Čelsija. Španac je bio u glavnoj ulozi u finišu, pošto je sjajno ostavio povratnu Tilemansu, ali je Belgijanac šutirao malo pored stative i propustio priliku da svom timu donese trijumf.

Prethodno je Marselj uspeo da zatrese mrežu preko Tovana u 72. minutu, međutim, posle VAR taj gol je poništen.

Za tim Rudija Garsije, koji je sad deveti na tabeli sa 28 bodova, u protokolu nije bilo Nemanje Radonjića.