Paje sa penala za prvu pobedu Marselja, Radonjiću klupa

Francuska 29. avg 20190:12 > 0:17
Dennis Grombkowski/Bongarts/Getty Images

U sredu su na programu bila dva meča trećeg kola francuske Lige 1, a pristustvovali smo prvom porazu Nice u novoj sezoni, baš kao i ubedljivom trijumfu Lila na domaćem terenu protiv Sent Etjena.

Olimpik iz Marselja slavio je na gostovanju Nici na Alijanc Rivijeri sa 2:1, a u vođstvo je gost došao u 31. minutu preko Argentinca Darija Benedeta.

Domćin je uspeo da stigne do izjednačenja u 66. minutu iz penala preko Vilana Siprijana, da bi trijumf gostima doneo Dimitir Paje takođe iz jedanaesterca samo sedam minuta kasnije.