Kup Francuske: PSŽ silan, Lion bolji Olimpik

Francuska 13. feb. 20200:21 > 0:24
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

U Kupu Francuske u sredu su na programu bila dva meča četvrtfinala, a plasman među najbolja četiri tima u takmičenju obezbedili su Pariz Sen Žermen, i to veoma ubedljivo, i Lion minimalnom pobedom u derbiju runde.

Pariz Sen Žermen je deklasirao Dižon i sa rezultatom 6:1 prošao u narednu rundu.

Sve je počelo u prvom mintuu kada je Lotoa postigao autogol, ali se domaćin vratio veoma brzo – već u 13. minutu bilo je 1:1 na stadionu Gaston Žerar kada je Šue postigao pogodak za 1:1. Kada je u 44. minutu Embape doneo prednost gostima, delovalo je da utakmice izmiče iz ruku Dižonu.