Andrić pogodio za bod Klermona u Monaku

Francuska 16. okt 202219:56 0 komentara
Komnen Andrić
Guliver image

Srbin je zaustavio Monako - Komnen Andrić postigao je gol za Klernom, na gostovanju "kneževima", u 11. kolu Lige 1.

Odličnu partiju, srpski napadač kruniisao je pogotkom za izjednačenje. Trećim golom u Ligi 1, Kragujevčanin polako skreće pažnju francuske javnosti. Gosti su imali lakši posao, jer je Monako u 17. minutu ostao sa desetoricom – isključen je Mohamed Kamara.

Povezano

I sa desetoricom, Monako je stigao do prednosti, na isteku prvih pola sata igre, precizan je bio Bril Embolo za 1:0. Napadao je Klermon u nastavku i u režiji Komnena Andrića stigao do izjednačenja. Upućena iz srca kaznenog prostora, lopta je završila iza leđa Nibela.

Fudbaleri Tuluza pobedili su Anže sa 3:2. Domaći tim imao je prednost od početka, pogađali su Dežager, van der Bumen i Spirings, na suprotnoj strani, precizni su bili Bentaleb i Salama, u sudijskoj nadoknadi vremena.

Srpski napadač, Veljko Birmančević, igrao je poslednjih deset minuta za Tuluz.

U duelu Oksera i Nice nije bilo pobednika (1:1).

Istovetnim rezultatom okončan je susret Troe i Ajačija.

Nant je sa 4:1 „pregazio“ Brest.

Odličnu partiju pružili su fudbaleri Rena i sa 3:2 pobedili Lion. Pogađali su Terije dva puta i Žuiri, na suprotnoj strani dva gola za Lion upisao je Lakazet.