Andrić poveo Klermon do pobede

Guliver

Fudbaleri Tuluza slavili su u gostima 3:0 protiv ekipe Troa u meču druge runde francuske Lige 1. Pobedu je ostvario i Klermon, dok su dva nedeljna duela završena bez pobednika.

Tuluz je bio siguran u gostima, a prednost mu je doneo Larusi autogolom u 36. minutu.

Ratao je povisio na 2:0 u 54, dok je konačnih 3:0 postavio Hejli u 85. minutu.

Tuluz je treći na tabeli i iz prva dva kola ima četiri boda, a u nastavku mu sledi utakmica protiv Lorijena kod kuće.

Klermon je sa 4:2 pobedio Rems.

Prvo poluvreme proteklo je u znaku Remsa, a dva gola postigli su Dumbija i Balogan u 23. i 30. minutu, obojica iz penala.

Potpuno druga situacija viđena je u nastavku. Komnen Andrić poveo je svoj tim do pobede. Srpski fudbaler je u 51. minutu pogodio iz penala, a u 62. minutu je iskoristio asistenciju Ožijea i pogodio za izjednačenje.

Konačnih 4:2 postavili su Muhamed Čam i Bela golovima u 72. i 78. minutu.

Klermon ima tri boda nakon dve odigrane utakmice.

Oser i Anže su odigrali nerešeno 2:2, dok na meču Ajača i Lensa nije bilo golova.