Pepe spasio Nicu pred Partizan, Andrić bez bodova

Francuska 23. okt 202217:21 > 21:09
Komnen Andrić
Guliver image

Nema golova Komnena Andrića, nema ni bodova za Klermon. Ekipa kragujevačkog napadača izgubila je od Bresta na domaćem terenu - 1:3.

Pobedu gostiju potpisali su Del Kastiljo (15), Honorat (54) i Le Duaron (68). Klermon je imao snage samo za počasan gol, u poslednjim sekundama pogodio je Alevinja.

Napadač Komnen Andrić zamenjen je u 75. minutu.

U prvoj utakmici dana, Ren je slavio na gostovanju Anžeu (2:1).

Istovetnim rezultatom (2:1), Rems je stigao do tri boda u Okseru.

Mladi golman, Ognjen Lukić, nije bio ni na klupi Remsa.

Popodnevni program obeležila su dva remija od po 2:2.

Tuluz je sa igračem manje jedva sačuvao bod protiv Strazbura. Gosti u 73. minutu nisu iskoristili penal, ali je isti fudbaler, Gameiro, izjednačio na 2:2.

Veljko Birmančević upisao je poslednjih deset minuita u dresu Tuluza.

Buran i sličan bio je duel Troe i Lorijena. Gosti su u režiji Boisgarda stigli do boda u finišu utakmice.

Fudbaleri Nice, u poslednjim sekundama, stigli su do boda protiv Nanta. Pepe je sa bele tačke obezbedio domaćem timu remi, prethodno su „kanarinci“ poveli golom Ganaga. U finišu meča, crveni karton dobio je rezervista gostiju, Kader Bamba.

Nica u četvrtak u petom kolu Lige konferencije dočekuje Partizan, koji je remizirao u Humskoj protiv Javora iako je imao dva gola prednosti.

Superzanimljiv derbi večeri između Lila i Monaka završen je pobedom domaćina 4:3. „Doge“ su od 22. minuta imale prednost, zahvaljujući Aleksandru. Izjednačio je Enrike u 34, a Kabela u 39. minutu obezbedio novu prednost Lilu.

Imao je snage Monako da izjednači, preko Disasija, u finišu prvog poluvremena i potom, početkom nastavka, preko Ben Jedera stigne do prednosti. Nije se Lil predavao, Kabela i Bamba, za pet minuta, sredinom drugog poluvremena, pečatirali su trijumf bivšeg šampiona Francuske.