Danilulić nastavio agoniju Rena

Francuska 26. feb 202123:04 0 komentara
REUTERS/Stephane Mahe

Ekipa koja je do pre mesec dana bila pri vrhu francuskog fudbala nastavlja nezadrživo da pada. Ren je doživeo i treći uzastopni poraz, ovog puta kod kuće od Nice.

Ekipa sa juga Francuske slavila je 2:1. Gosti su došli u vođstvo u 19. minutu pošto je Guri bio precizan sa 11 metara. Ipak, do poluvremena Ren je uspeo da izjednači. Strelac je u 39. minutu bio Terije. Nica uspeva ponovo prva da stigne do gola u drugom poluvremenu. U 58. minutu Guri je bio ovog puta asistent a austrijski fudbalert Flavijus Danilulić zatresao je mrežu. Ovog puta domaćin nije uspeo da uzvrati i bodovi su otišli na Azurnu obalu.

Ren nastavlja slobodni pad i trenutno je osmi sa 38 bodova, koliko imaju deveti Monpelje, sedmi Olimpik iz Marseja i šesti Mec. Nica je 12. sa 32 boda.