Kakav fijasko Sent Etjena, poveo 2:0, pa izgubio 6:2!

Francuska 8. apr 202223:17 0 komentara
Denis Bouanga ( 20 - Saint Etienne ) - Vincent LE GOFF ( 25 - FC Lorient ) - FOOTBALL : Lorient vs Saint Etienne - Ligue
FedericoPestellini/Panoramic via Guliver

Fudbaleri Lorijena pobedili su na svom terenu tim Sent Etjena sa 6:2 u prvoj utakmici 31. kola francuske Lige 1.

Povezane vesti

U derbiju začelja gostu iz Sent Etjena neočekivano su poveli sa 2:0 ali su u nastavku meča doživeli pravi brodolom.

Fudbaleri Lorijena uspeli su u samom finišu prvog poluvremena da dođu do izjednačenja i to se pokazalo možda kao ključni momenat na meču.

Poslednjih pola sata meča gosti su se bukvalno raspali. Još kad je neoprezni Kamerunac Nejou samo što je ušao za par minuta dobio dva žuta odnosno crveni karton bilo je jasno da će Sent Etjen pretrpeti težak poraz…

Golove su postigli Mofi u 42. iz penala i 86, Kone u 45+1. i 65, Le Fe u 61. i Boisgard u 89. minutu za Lorijen, Boanga u četvrtom i Nordin u 22. minutu za Sent Etjen.

Lorjen je 16. na tabeli sa 31 bodom, Sent Etjen je treći otpozadi sa 27 bodova.