Kneževi proradili u drugom poluvremenu i napunili mrežu Meca

Francuska 3. apr 202115:01 > 15:04 0 komentara
AS Monaco Sofiane Diop Cesc Fabregas Monako
REUTERS/Eric Gaillard

Fudbaleri Monaka pobedili su ekipu Meca sa 4:0 u prvoj subotnjoj utakmici 31. kola Lige 1 Francuske.

Francuska

Prvo poluvreme završilo se bez golova, a onda je usledila eksplozija igrača Monaka.

Goleadu je otvorio iskusni Sesk Fabregas uspešno realizujući jedanesterac u 50. minitu, da bi samo dva minuta kasnije Kevin Foland duplirao prenost Kneževa. A onda u igru umesto Stevana Jovetića ulazi Visam Ben Jeder i sa nova dva pogotka, u 77. i 89. minutu (iz penala) postavlja konačnih – 4:0 za Monako.

Gosti su kraj meča dočekali sa deset igrača pošto je nervozni kapiten Džon Boje dobio drugi žuti karton, odnosno crveni, koji je prethodio drugom jedanestercu za domaći tim.

Ekipa Nike Kovača je nakon ove pobede stigao na treće mesto sa 62 boda, jedan manje od vodećeg dvojca Lil – PSŽ, a dva više od Liona na četvertoj poziciji. mec je deveti sa 42 boda.