Lion pregazio Sent Etjen

REUTERS/Charles Platiau

Fudbaleri Liona zabeležili su najubedljiviji trijumf u 21. kolu francuske Lige 1. Sa 5:0 pregazili su kao gosti Sent Etjen.

Raspucani, racionalni i dominantni, izabranici Rudija Garsije overili su nezaboravno veče sa čak četiri pogotka iz prekida igre. Lion je poveo već u 16.  minutu, Kadavere se najbolje snašao u gužvi i najavio trijumf gostiju. Mat Marsela, na isteku 36. minuta, stavio je pečat na prvo poluvreme – 0:2.

Isti egzekutor, uz asistenciju Duboe, posle sat vremena igre, zabrinuo je defanzivce domaćeg tima i nagovestio katastrofu.