Nica šokirala Marsej u derbiju Azurne obale

Francuska 5. feb 202322:47 0 komentara
Guliver

Nica ostvarila veliku pobedu u komšiluku, protiv ljutog rivala Marseja – 3:1.

Marsej je imao priliku da pobedom održi korak sa PSŽ-om, ali su Sveci dodatno odmakli najbližim rivalima, sada imaju već osam bodova prednosti.

Povezano

U derbiju timova sa Azurne obale Nica je u Marseju nadigrala domaćina, za veliku pobedu, jednu od najvažnijih ove sezone – 2:0.

Još u prvom poluvremenu, i to u finišu, Nica je stigla do velike prednosti. Vođstvo im je doneo Diop u 38. minutu, samo šest minuta kasnije pogodio je i Labord.

Činilo se da bi domaći mogli nešto da izvuku iz ovog meča, posebno kad je u 60. minutu rezultat smanjio Malonovski. Ipak, sve nade Marseju ugasio je Brahimi u 85. minutu.

Kiksirao je i Lens, koji je osvojio samo bod na gostovanju Brestu – 1:1. I remijem čak može da bude zadovoljan, s obzirom na to da je domaćin poveo u 54. minutu preko Le Duarona. Izjednačio je Gradit u 83. minutu.