Novi poraz šampiona u Lorijenu

Francuska 10. sep 202122:55
Buruk Jilmaz
REUTERS/Christian Hartmann

Aktuelni šampion Lil ponovo je razočarao. U meču petog kola Lige 1 doživeo je novi poraz, ovog puta u gostima od Lorijena 2:1.

Prvih 25 minuta bila us puna akcije. Domaćin je poveo već u sedmom minutu preko Lorijena. Međutim, nisu dugo čuvali vođstvo, jer je u 25. minutu dosuđen penal za Lil koji je u gol pretvorio Buruk Jilmaz.

Rezultatom 1:1 otišlo se na poluvreme. Ali do kraja utakmice mreže su dugo mirovale. Toliko da je delovalo da je remi već zakucan. Međutim, tako nisu mislili domaći. U smiraj utakmice, tačnije u 87. minutu Mofi je zatresao mrežu i ispostaviće se, doneo Lorijenu tri boda.

Lil je i dalje samo na jednoj pobedi u šampionatu. Trenutno je osmi sa samo pet bodova, dok je Lorijen skočio na deobu trećeg mesta sa tri boda više.