Radonjić pogodio, Olimpik izgubio u Monaku

Francuska 23. jan 202123:17 > 24. jan 2021 1:07 0 komentara
Nemanja Radonjić
REUTERS/Eric Gaillard

Pogodak srpskog reprezentativca Nemanje Radonjića nije bio dovoljan fudbalerima Olimpika iz Marseja da izbegnu poraz u Monaku (1:3).

Bivši prvotimac Crvene zvezde i Čukaričkog doneo je prednost Marseju u 12. minutu. Na asistenciju Ćalete-Cara obezbedio je prednost do odmora. U nastavku, Monako se razgoropadio i sa tri plotuna poslao goste kući.

Izjednačio je Maripan u prvom minutu drugog poluvremena, a Čouameni u 75. režirao preokret. Konačnih 3:1 postavio je Stevan Jovetić u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Crnogorski reprezentativac odigrao je poslednjih 15 minuta.

U prvoj utamici dana, fudbaleri Nice slavili su u Lensu (1:0). Gol odluke postigao je Atal, početkom drugog poluvremena.

Monako je četvrti sa 39 bodova, šesti Marsej ima 32, sedmi Lens 31, trinaesta Nica 26.