U Francuskoj dva puta 1:1

Predrag Rajković
REUTERS/Pascal Rossignol

Oba subotnja meča 26. kola francuske Lige 1 završena su istovetnim rezultatom – 1:1.

U interesantnijem, Nant i Marsej rešili su dileme posle odmora. Poveo je Nant, preko Blasa, u 50. minutu, izjednačio je Dimitri Paje, na asistenciju Japanca Juta Nagamota, u 69. Gosti su meč završili sa desetoricom, direktan crveni karton dobio je Hiroki Sakai, zbog udaranja protivnika, u sudijskoj nadoknadi vremena.

Finiš bura u Sent Etjenu, gde je gostovao Rems, takođe, nije imala pobednika. Za trijumfom više žale fudbaleri Remsa, jer su do poslednjeg minuta imati tri boda na kontu. Abi je uspeo da anulira prednost domaćina, stečenu zahvaljujući Tureu, sredinom drugog poluvremena i zaključi duel na 1:1.

Gol Remsa, svih 90 minuta, čuvao je Predrag Rajković.

Šesti Marsej ima 38 bodova, Rems i Sent Etjen, na 13. i 14. mestu, sakupili su po 30, Nant na 18. ima 23.